-Marka :- Philips
-Modeli :- MG5730/15
- 11 ne 1
- Kundra ujit
- Per floket, mjekrren dhe trupin
- Koke shtese per hundet dhe veshet
- Deri ne 80 min perdorim me 1 karikim

Ishte 8.150 Leke
Behet 6.790 Leke

Garancia 12 muaj
Kontakti : 0696049972 / +35542342232Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Philips 11 ne 1 MG5730.jpg
S: 46
Madhesia:  34.9 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Philips 11 ne 1 MG57.jpg
S: 18
Madhesia:  40.4 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Philips 11 ne 1 MG573015.jpg
S: 18
Madhesia:  31.9 KB

Cel. : 0696049972