devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 66 m² 600 Euro (Bulevardi Bajram Curri)

  Zona/Rruga : Bulevardi Bajram Curri

  Ambjenti ėshtė i pozicionuar buzė rruge , pėrballė Urės sė Tabakėve te Bulevardi Bajram Curri. Informacion mbi ambjentin: • Kati 1 • Sipėrfaqja e ambjentit: 66 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekė. Ambjenti ėshtė bosh dhe disponon: • Pozicion tė favorshėm pėr ngritjen e shumė bizneseve si zyra, laboratore, klinika e tė tjera. • I ndarė nė 2 ambjente • Zonė e preferuar • Fasadė xhami. Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : +355692150853
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28907955_10208995181117274_32421874_n.jpg
S: 71
Madhesia: 49.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28832927_10208995181157275_763950414_n.jpg
S: 39
Madhesia: 74.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28829096_10208995180757265_1647214196_n.jpg
S: 41
Madhesia: 48.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28906941_10208995180797266_832755088_n.jpg
S: 36
Madhesia: 47.3 KB