Kerkohet mėsues/e e gjuhės gjermane!
Kriteret:
- Tė ketė pėrfunduar studimet nė degėn Gjermanisht, ose tė jetė nė vitin e fundit master nė kėtė degė.
- Eksperiencė nė mėsimdhėnie.
- Korrektėsi dhe seriozitet nė punė.
Ofrojmė kushte tė favorshme pune, korrektėsi dhe mundėsi zhvillimi nė karrierė.
Tė interesuarit tė dėrgojnė CV-n e tyre nė:
languagelearningcenter2017@gmail.com
Tel: 0692463634