devinf.com
kliko

 1. Standart 020-Tirane: Jepet me Qera Ambient Biznesi/Dyqan, mjaft i pėrshtatshėm pėr veshje/rroba, kepucė, shėrbime telefonie, exchange, fast-food/grill etj, kati nivel trotuari, sip.brendshme 60m², Qeraja 40'000Lekė/reja-Rr.Idriz Dollaku

  Jepet me Qera; Dyqan/Njesi Tregtare, Sipėfaqe e brendshme 60m2, tek Rr. "Idriz Dollaku",
  Njėsia tregtare/Dyqani gjendet nė njė pallat tė ri 8-katėsh, me dy kate parkim dhe njė kat (pėrdhes) pėr shėrbime/aktivitete tregtar.
  Rr."Idriz Dollaku" dhe zonapėrreth ėshtė me njė intensitet tė lartė ndėrtimesh tė reja, kryesisht pallate me shumė kate, duke sjellė njė rritje tė menjėhershme tė popullsisė, si dhe tė shumė aktiviteteve tė ndryshme shėrbimesh dhe tregtare.
  Pozicioni i pallatit ku gjendet Njėsia/Dyqani ndodhet nė tė majtė tė Rr."I. Dollaku", rreth 250m (3-minuta kėmbė) larg nga aksi i Rr."Ali Demi" dhe i stacionit tė autobuzit ish-Uzinės tek Fusha "Ali Demi". Gjithashtu ėshtė shumė afėr me Urėn e Brrylit rreth 8-minuta nė kėmbė. Rr. "I. Dollaku" ėshtė e rehabilituar dhe e sitemuar me trotuare dhe ndriēim dhe ka njė densitet tė lartė popullsie.
  Njėsia tregtare/Dyqani ka njė sipėrfaqe prej 60m2 dhe ėshtė nga ana ballore e rrugės "I. Dollaku" buzė trotuarit. Njėsia ėshtė ambient i ri i pa konsumuar dhe i kompletuar me instalimet elektrike, ka njė banjo tė kompletuar edhe me bolier-funksionale, ėshtė me pamje ballore nga ana e rrugės. Forma e pronės i pėrafrohet asaj drejkėndore (me pėrmasat 6-7m gjėrėsi-pamja ballore dhe rreth 9m thellėsi-gjatėsia) dhe lartėsia/kubatura mbi 3.5 m e lartė, ndėrsa banjo ėshtė nė thellėsi/nė fund pak e spostuar nė tė djathtė tė hapėsirės, duke mos rėnė nė sy kur futesh nė dyqan. Dyshemejaėshtė e shtruar me pllaka cilėsore ngjyrė gri pak tė errėt dhe muret tė suvatuar dhe patinuar, e tė lyer me ngjyrė tė bardhė.
  Pamja ballore/qė sheh nga rruga/trotuari(lokali ėshtė nga lindja)ėshtė nė pjesėn mė tė madhe prej xhami (flete xhami) dhe derėn kryesore hyrėse prej xhami. Pjesa e fasadės sė xhamit ėshtė me pėrmasat rreth 6-7m e gjerė dhe 3m e lartė, duke i dhėnė njė mundėsi vizibilitetiti tė lartė nga brenda-jashtė dhe e kundėrta, si dhe mundėson futjen e dritės natyrale. Kjo hapėsirė xhami mbyllet me qepena tė plotė tė komanduar me ēelės pėr ulje-ngritje.
  Shfrytėzimi i mėparshėm dhe aktualisht: Mė parė ky ambjent ėshtė shfrytėzuar pėr pak vite nga kompania EHV-si dyqan sallamerie dhe mishi, ndėrsa aktualisht ėshtė bosh dhe mund tė jepet me qera menjėherė.
  Destinacionet e mundshme: Ky ambjent mund tė shfrytėzohet pėr shumė destinacione/aktivitete biznesi: si shumė i volitshėm pėr tu pėrdorur si dyqan/njėsi rrrobash/veshjesh tė ndryshme, kėpucėsh, pėr kancelari/kinkaleri, si dyqan shėrbimesh (telefonie, postare, financiare, exchange etj), dyqan syzesh, dyqan kompjuterash, interneti, ambient pėr mėsime kursesh gjuhėve tė huaja etj, gjithashtu ėshtė mjaft i pėrshatshėm (pasi nuk ka nė kėtė rrugė) edhe pėr fast-food, soufllaqe, grill, etj.
  Mundėsi shfrytėzimi edhe trotuari pėrpara: pasi trotuari ėshtė shumė i gjėrė, i gjelbėruar, i ndriēuar dhe nė tė mund tė vendosen nga 2 deri nė 6 tavolina.
  Qeraja Mujore: jepet me qera mujore neto 40'000 Leke tė reja/muaj neto, pa pėrfshir 15% dhe jepet pėr afatgjatė, por jo mė pak se njė vit, me kontratė tė rregullt.
  Adresa: Nė rrugėn Idriz Dollaku, afėr degėzimit/rrugės sė burgut tė grave, Tirane. adgss
  Cel: 069 62 81 433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (
  A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170916_101437.jpg
S: 1368
Madhesia: 78.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180221_122428.jpg
S: 1453
Madhesia: 32.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180221_122444.jpg
S: 1536
Madhesia: 15.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180221_122500.jpg
S: 1189
Madhesia: 18.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180221_122826.jpg
S: 1351
Madhesia: 39.6 KB