Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė:

· Menaxhimi i nje portofoli ekzistues klientėsh;
· Rritja e portofolit tė klientėve;
· Mbajtja e kontakteve tė vazhdueshme dhe marrėdhėnieve tė mira me klientėt ekzistues jo vetėm nė rast shitjesh.
· Studimi i tregut shqiptar dhe identifikimi i klientėve potencialė;
· Komunikimi me klientėt potencialė, nėpėrmjet kontakteve tė drejtpėrdrejta, e-mail, telefon, takime etj, lidhur me prezantimin e produkteve dhe shėrbimeve qė ofrohen nga kompania;
· Ndjekja e procesit tė shitjes deri nė dorėzimin/montimin me sukses tė produktit nga Kompania.

Edukimi:

· Tė ketė mbaruar studimet universitare. Preferohen degėt Administrim Biznesi, Marketing, Ekonomik, ose degė inxhinierike.

Kualifikime te tjera:

· Tė ketė eksperiencė nė shitje B2B tė paktėn 1 vit.
· Njohuri tė mira tė paketės MS Office.
· Preferohet me njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze
· Leje drejtimi klasi B

Aftesi te tjera:

· Aftėsi shumė tė mira komunikuese;
· Aftėsi shumė tė mira nė organizimin, planifikimin dhe koordinimin e punės;
· Dėshirė pėr tė punuar me kolegė nė njė ambjent dinamik shitjesh;
· Dėshirė pėr tė mėsuar, pėr tė marrė iniciativa tė reja dhe person kreativ;

Aplikimi:

Jeni tė lutur tė dėrgoni CV tuaj nė adresėn: hr@fmreklama.al .