kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Ofrojme kurse per berber

  SALON SAMO: ZHVILLON KURSE PER BERBER .
  ME NJE EKSPERIENCE SHUM VJECARE NE ZHVILLIMIN E KURSREVE PER BERBER . OFROJME KURSE 4-6 MUJORE TE LICENSUARA NGA MINISTRIA E PUNES DHE E CESHTJEVE SOCIALE NE FUND TE KURSIT PAJISENI ME DIPLOME DHE JU JEPET MUNDESI PUNESIMI
  E SIGURTE . TEK NE KENI MUNDESINE QE BRENDA NJE KOHE TE SHKURTER TE MESONI
  TEKNIKAT BASHKOHORE TE PRERJES KREHJES, STILIMIT ,LYERJES. MASAZHIT , TRAJTIMET E FYTYRES ,ETJER

  Cel. : 0692522944. FB.ISTA. SALON SAMO. ADRESA KRYQEZIMI KOMUNES PARISIT TEK VODAFONI
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180210_153159.jpg
S: 182
Madhesia: 48.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171113_194136.jpg
S: 179
Madhesia: 42.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171220_181212.jpg
S: 176
Madhesia: 51.8 KB