kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - Studio Ligjore

  Studio Ligjore
  Ofron kėto shėrbime ligjore:

  Pėrfaqėsimi nė gjyq ne te gjitha shkallet, konsulence ligjore nė fushėn e sė drejtės civile (pronė, detyrime, trashėgimi, largim nga puna, dėmshpėrblim pėr deme te ardhura nga aksidente etj.) tė drejtėn penale, tė drejtėn tregtare, tė drejtėn familjare, drejtėn administrative.

  Redaktim kontratash, marreveshjesh, kėrkesash, Akt themelimi dhe Statut te Shoqerive Tregatre, regjistrimi nė Q.K.B, hartim te kerkese padive, ankime, rekurse, kerkesa per kushtetutshmeri, aplikim pėr nė Gjykatėn Evropiane pėr tė Drejtat e Njeriut etj.

  Per me teper, na kontaktoni ne:
  Cel: +355694640516
  Email:av.matildaballiu@gmail.com


  Cel. : +355694640516
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bilanc 3.jpg
S: 176
Madhesia: 5.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu