GM kerkon te punesoje urgjentisht 100 agjente per gjuhen Italiane
minimalisht me experience 6 muaj ne call center
pagesa baze 65,000 leke

plus shperblime dhe bonuse qe mund te cojne ne pagese mujore deri ne 150,000 leke.


te interesuarit te kontaktojne ne
nr tel 0697679119

ose te dergojne cv ne adresen hr.gmtirana@gmail.com