Kompania "BALKAN SPORT" sh.p.k kėrkon tė punėsojė nė pozicionin:


Menaxher/e Marketing Digital
(Digital Marketing Manager)


Departamenti i Marketingut
DETYRAT:

 • Drejton Departamentin e Marketingut dhe te Shitjeve online.
 • Pergjegjes per zbatimin dhe menaxhimin e fushatave te marketingut qe promovojne Kompanine dhe Produktet e saj ne nivel ATL dhe BTL.
 • Te luaj nje rol te madh ne rritjen e ndėrgjegjėsimit tė markes brenda hapėsires digitale, drejtimin e trafikut te internetit dhe blerjen e klienteve,
 • Monitoron dhe kontrollon buxhetin e Marketingut duke alokuar shpenzime te nevojshme dhe te domosdoshme per marketimin e Brand-eve,
 • Raporton dhe mban nen kontroll shpenzimet e marketingut duke kryer raportime ditore dhe mujore,
 • Mbikqyr dhe eshte gjithmone ne kerkim te aktiviteteve sociale dhe mediatike duke bere sa me prezent logon, imazhin dhe brand-et e Kompanise,
 • Dizenjon Reklama dhe publikime te ndryshme,
 • Njohura te thella mbi perdorimin e rrjeteve sociale dhe hapsirave te tyre reklamuese, google ads dhe wordspress.
 • Bashkepunon me koleget dhe Departamentet e tjera ne lidhje me fushatat e marketingut,
 • Detyra te tjera qe mund ti caktohen.


KĖRKESAT:

 • Arsimi i larte ne fushen e Administrim Biznes, Marketing, Marketing Digital, ose fusha te ngjashme,
 • Eksperienca te ngjashme ne fushen e Marketing, Design, Marketing Digital,
 • Aftesi krijuese shume te mira dhe innovator/e,
 • Aftesi shume te mira ne menaxhime projektesh,
 • Njohuri te trogrameve Adobe Photoshop, Illustrator, wordpress,
 • Njohuri shume te mira te gjuhes angleze,
 • Aftėsi tė mira komunikuese dhe negociuese,
 • Aftėsi tė mira organizative nė zgjidhjen e situatave tė ndryshme,
 • Tė jetė i gatshėm tė pershtatet dhe tė marrė pėrgjegjėsi,
 • Tė jete i aftė tė punojė nė grup,
 • Tė posedojė leje drejtimi automjeti.


TĖ INTERESUARIT TĖ DORĖZOJNĖ CV PRANĖ:

Departamenti i Burimeve Njerėzore
hr@balkansport.al

Vetėm aplikantėt e selektuar nga CV-tė do tė kontaktohen pėr intervistė.

Afati i dorėzimeve tė CV-ve ėshtė deri mė 20.03.2018.

Te gjithe kandidatet qe aplikojne dhe dergojne CV e tyre duhet te shkruajne pozicionin per te cilin aplikojne dhe dergojne CV e tyre.

__________________
BalkanSport shpk
Rr. Gjergj Legisi, Tiranė, Shqipėri
Web: www.balkansport.al