devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane jap me qera apartament 2+1+2 ballkone+2 tualete, 2 kondicionere, sip 95 m², 300 Euro (Shkolla Baletit, pasticeri Lej&Laj)  Zona/Rruga : Shkolla Baletit

  Jam pronar i nje apartament 2+1, 2 banja njera nga te cilat me vaske, 2 ballkone, 2 kondicionere, uje 24 ore, linje interbet tv.
  Apartamenti ka organizim shume te mire te siperfaqes, mobilim komod dhe te kendshem, orientim perfekt jug -lindje,
  qe i mundeson drite natyrale gjate gjithe dites.

  Eshte rikonstruktuar se fundmi, me mundesi parkimi si dhe facilitete te tjera.

  Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni

  Cel. : 0682074294
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200706_155112.jpg
S: 66
Madhesia: 32.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20200627-193019.jpg
S: 73
Madhesia: 51.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200627_183624.jpg
S: 47
Madhesia: 32.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200706_155216.jpg
S: 83
Madhesia: 26.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200627_184138.jpg
S: 47
Madhesia: 30.5 KB