kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smartphone LG G5 i ri 28.000 Leke

  Shes telefon LG G5 i ri. Blere ne SHBA, telefon i T-Mobile, i zhbllokuar. Shume i shpejte dhe me kamera fantastike. Shoqeohet me karrikus "fast charging" dhe fishe dhe kuti origjinale. Ngjyra gri argjend. Mirepres telefonata serioze, vetem shitet nuk nderrohet.

  Cel. : 0682076236
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1032cf313b3e4e6f8e24b825803c3f03.jpg
S: 72
Madhesia: 54.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: images (1).jpeg
S: 38
Madhesia: 7.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu