devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Vile 2+1+BLK 136 m² 210.000 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Vila ndodhet nė zonėn e Ali Demit pranė poligrafikut. Informacion mbi vilėn: • 3-katėshe • Sipėrfaqa e vilės: 136 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekė. Vila ėshtė e mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Tualet ėshtė me aspirim natyral • Ballkoni • 103 m2 ndėrtim • Kati i parė ėshtė dyqan mishi me sipėrfaqe 61 m2 me tė gjitha pajisjet dhe me njė dhomė frigoriferike • Kati i dytė ėshtė 76 m2 • Zonė e qetė dhe e preferuar pėr banim. Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : +355692150853
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28381043_10208918380277301_587054545_n.jpg
S: 95
Madhesia: 74.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28313906_10208918296835215_1604339995_n.jpg
S: 44
Madhesia: 56.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28449891_10208918295955193_1323752816_n.jpg
S: 44
Madhesia: 83.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28458798_10208918296275201_96823352_n.jpg
S: 44
Madhesia: 73.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28383121_10208918296395204_2057271589_n.jpg
S: 45
Madhesia: 52.9 KB