kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Greqi-Athine - RIPARIME PLAKETASH ELEKTRONIKE

  RIPARIME PLAKETASH ELEKTRONIKE

  Kategoria

  * KARDIOLOG
  * DERMATOLOG (jo lazer)
  * GJINEKOLOG
  * KIRURG PLASTIK

  Me nje pervoje 25-vjecare ne riparimin e plaketave elektronike
  per paisjet e kategorive te mesiperme shpejt dhe me garanci me cmimet
  me te lira ne treg .

  Kontakti : 0030-6932001414 (viber @ whatsapp)

  Adrian
  Athine , GREQI


  Cel. : 0030-6932001414
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: sevise plaketas.jpg
S: 178
Madhesia: 183.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pcb-repair-(1).jpg
S: 110
Madhesia: 135.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu