kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart OKAZION !!! Krevat Femijesh IKEA + Dyshek vetem per 11.000 Leke


  Shitet Krevat Femijesh i markes IKEA, i blere ne Gjermani.
  Krevati eshte material Druri, sic shihet ne foto.

  Krevati shitet bashke me dyshekun e tij, i cili eshte perdorur
  vetem 6 muaj dhe eshte ne gjendje shume te mire.

  Cmimi 11.000 LEKE (te reja)

  Jeni te mirepritur.  Cel. 067 20 52 419
  Cel. 069 88 88 150
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11.jpg
S: 67
Madhesia: 50.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 17.jpg
S: 63
Madhesia: 35.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 26.jpg
S: 114
Madhesia: 32.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28.jpg
S: 61
Madhesia: 36.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27.jpg
S: 63
Madhesia: 40.6 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu