kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes Receiver Dreambox dm 820 hd

    Shitet dreambox DM 820 HD i ri ne kuti i ardhur nga Gjermania.super parametra.4GB Flash dhe 2 GB ram.specifikimet e detajuara i gjeni tek linku:https://dreambox.de/en/dm820-hd.shitet dorazi ne Tirane 150 euro

    Cel. : 0692534516
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  dm-820-hd-pvr-.jpg
S: 58
Madhesia:  39.9 KB