Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Graphic Designer..jpg
S: 289
Madhesia: 35.6 KB

Jeni tė apasionuar pas dizajnit dhe risive tė fundit?

Jeni tė kujdesshėm ndaj detajeve nė pėrmbylljen e njė projekti?

Ne jemi kompania e duhur pėr ju!

Ju ftojmė tė bėheni pjesė e ekipit tonė duke dėrguar CV-nė tuaj nė adresėn: hr@fmreklama.alGraphic Designer

Aftėsitė:


 • Aftėsi tė mira teknike dhe profesionale nga fusha e dizajnit.
 • Aftėsi krijuese pėr tė dhėnė ide dhe zgjidhje inovatore pėr produktet qė ofron kompania.
 • Aftėsi pėr tė ndėrtuar marrėdhėnie shumė tė mira me klientėt, eprorėt, kolegėt dhe pėr tė mbajtur gjithmonė qėndrime positive.
 • I gatshėm pėr pėrvoja dhe pėrgjegjėsi tė reja.
 • I aftė pėr tė punuar nė ekip.Kualifikimi: • Arsimim nė grafik dizajn, pikturė, arkitekturė, etj.
 • Pėrvojė pune jo mė e pakėt se 2 vite si dizajner.
 • Njohuri dhe pėrvoja trajnimi e kualifikimi nė dizajn, pikturė, fotografi.
 • Njohje e gjuhės angleze, gjuhėt e tjera pėrbėjnė avantazh.
 • I adaptuar nė pėrdorimin e MS Office kryesisht Excel, Word, Access dhe database tė tjera nė nivel bazė, Internet dhe e-mail.
 • Aftėsi shumė tė mira pėr pėrdorimin e programeve tė dizajnit, si: Photo Shop, Corel DRAW, Adobe Ilustrator, etj.