kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune Graphic Designer

  Kompania F&M Reklama e specializuar ne ideimin dhe prodhimin e reklamave dhe printimeve dixhitale, kerkon te punesoje Graphic Designer.

  Aftėsitė:

  1.Aftėsi tė mira teknike dhe profesionale nga fusha e dizajnit;
  2.Aftėsi krijuese pėr tė dhėnė ide dhe zgjidhje tė reja pėr produktet qė ofron kompania.
  3.Aftėsi pėr tė ndėrtuar marrėdhėnie shumė tė mira me klientėt, eprorėt, kolegėt dhe pėr tė mbajtur gjithmonė qėndrime positive;
  4.I gatshėm pėr pėrvoja dhe pėrgjegjėsi tė reja.
  5.I aftė pėr tė punuar nė ekip.

  Kualifikimi:

  1.Arsimim nė graphic design, pikturė, arkitekturė, etj.
  2.Pėrvojė pune jo mė e pakėt se 2 vite si designer.
  3.Njohuri dhe pėrvoja trainimi e kualifikimi nė design, pikturė, fotografi.
  4.Nohje e gjuhės angleze, gjuhet e tjera janė avantazh.
  5.I adaptuar nė pėrdorimin e MS Office kryesisht Excel, Word, Access dhe
  database tė tjera nė nivel bazė, Internet dhe e-mail.
  6.Aftėsi shumė tė mira nė pėrdorimin e programeve Photo Shop, Corel DRAW, Adobe Ilustrator, etj.

  Aplikimi:
  Jeni tė lutur tė dėrgoni CV tuaj nė adresėn: hr@fmreklama.al .


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 26756640_1801455449878706_2535017292691687734_o.jpg
S: 515
Madhesia: 35.2 KB