Albacall
Kliko
Royal Trade
Kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Mundesi per te gjithe , gjuha italisht , gjermanisht ,frengjisht

  Age Call kerkon operator/e te cilet kane njohuri ne gjuhen(gjermane+italiane) ferngjisht.
  Operator/e te cilet do punojne me ndermarje italiane nepermjet telefonit,emailit dhe me prespektiva per tu bere nje agjent fizik,
  per tu paraqitur ne organizimet jashte vendit.
  1.Kandidatet duhet te kene njohuri te gjuhes dhe (gjermane+italiani) ferngjisht ne nivelin mbi mesataren
  2.Te jene bashkepunues dhe korrekt

  Fushatat te cilat do punojne:
  Industria Ushqimore ,Kozmetike ,Tekstil,Elektronike


  OFROJME:
  1.Ambiente komode dhe te pershtatshme per operator/e
  2.Ora baze 300 leke/ora
  3.Oraret 9:00-13:00 dhe 14:00-18:00
  4.E shtuna dhe e diela pushim
  5.Kontrate sipas legjislacionit shqiptare
  Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e email-it: recruitment@age-group.al
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 26815226_1462180987223734_5881241460989011546_n.jpg
S: 578
Madhesia: 62.7 KB  
  AGE CALL
  MAIL: recruitment@age-group.al
  WEB : www.age-group.al
  CELL: +355694399479


  Age Call Tirana : Rruga e Bogdaneve Pallati "EURO COOL " kati 2