kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Lushnje, ofroj Klinikė Psikologjike (Lushnje) Pėr fėmijė dhe adoleshentė

  • Trajtim pėr fėmijė dhe adoleshentė
  • Probleme akademike
  • Ērregullime tė sjelljes sė fėmijės
  • Vėshtirėsitė nė tė nxėnė
  • Ankthi nė shkollė
  • Ankthet gjatė natės
  • Problemet nė marrėdhėniet prind-fėmijė
  • Marrėdhėniet sociale
  • Vetėbesimi
  • Ankthi / Paniku dhe ērregullimet e lidhura me tė
  • Divorci / Ndarja
  • Depresioni
  • Mosmarrėveshjet familjare
  • Ēėshtjet e karrierės
  • Problemet e ushqimit
  • Hidhėrimi / humbja
  • Probleme tė indentitetit
  • Vetmia
  • Ndryshimet e jetės


  Na ndiqni ne Facebook

  Cel. : 0692143845
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cover klinika.jpg
S: 81
Madhesia: 24.5 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu