kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - Servis Autoexpert ofron sherbime ne fushen e automotivit

  Jemi nje kompani e njohur ne treg,ne fushen e servisit dhe sherbimeve te automjeteve. Kompania jone operon dhe ofron sherbime ne fushen e automotivit:Servis, shitje automjetesh, automjete me qira, sherbim karroatreci, siguracione,kolaudim, taksa,etj. Auto Expert deshiron te ndertoj nje mardhenie me kompanin tuaj duke ju ofruar si sherbim mirembajten e automjeteve qe dispononi ne floten tuaj.Me cilesi,korrektesi dhe shpejtesi, me stafin tone prefesioniste me eksperience mbi 10 vjet ne automotive.Adresa e kompanise:Zogu i zi, Kryqi i KuqTirana, AlbaniaPer cdo informacion telefononi ne numrin: 0692029288
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 13095762_1594434090884754_6440431203541771686_n.jpg
S: 157
Madhesia: 16.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20228612_1859389384389222_6143384419859490732_n.jpg
S: 108
Madhesia: 48.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 17626489_1787600708234757_3783243264706779021_n.jpg
S: 108
Madhesia: 25.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15202711_1720467084948120_1210846040783624168_n.jpg
S: 108
Madhesia: 27.3 KB