kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes syze masazhuese te nervit optik, Cmimi 19.9 Euro/cp

  Shes syze masazhuese, kane efekt ne shplodhjen e nervit optik dhe uljen e murit te syzeve optike.

  Punon me bateri, ka nievele te ndryshme masazhi.

  Jane te pahapura ne kuti.

  Cmimi 19.90 Euro/copa

  Faleminderit!


  Cel: 0682073731  Cel. : 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180218-WA0027.jpg
S: 31
Madhesia: 40.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180218-WA0028.jpg
S: 14
Madhesia: 17.2 KB