kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shes Altopolant wireless kundra ujit, Cmimi 25 Euro

  Shes altopolant ne kuti i sapoardhur nga USA.

  Rezistent ndaj goditjes, baltes, reres, nese bie ne uje pluskon dhe vazhdon muzika.

  Lidhet me wireless me android, iphone, tablet, laptop etj.

  Ka mikrofon dhe punon me bluetooth ne makine per perdorimin e cel.

  Marka: i live

  Cmimi 25 Euro.

  Faleminderit!

  Cel: 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180218-WA0022.jpg
S: 150
Madhesia: 50.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180218-WA0023.jpg
S: 78
Madhesia: 42.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180218-WA0024.jpg
S: 82
Madhesia: 53.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180218-WA0025.jpg
S: 80
Madhesia: 40.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu