kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shes box wireless kundra ujit, Cmimi 24 Euro

  Shes altopolant ne kuti i sapoardhur nga USA.

  Rezistent ndaj goditjes, baltes, reres, nese bie ne uje nuk demtohet, pluskon dhe vazhdon muzika.

  Lidhet me wireless me android, iphone, tablet, laptop.

  Ka mikrofon dhe punon me bluetooth ne makine per perdorimin e cel.

  Marka: i live

  Cmimi 24 Euro.

  Faleminderit!

  Cel: 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180218-WA0022.jpg
S: 35
Madhesia: 50.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180218-WA0023.jpg
S: 20
Madhesia: 42.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180218-WA0024.jpg
S: 23
Madhesia: 53.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180218-WA0025.jpg
S: 22
Madhesia: 40.2 KB