devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart 005-Tirane, Shitet Apartament 1+1+A+BLK Kati 2, Sip.52 m², 54'000 Euro, Pallat ekzistues tullė kuqe e plotė, i suvatuar - Rruga"Hodo Beg"pranė Urės sė Brrylit/Lanės!

  Shitet: Apartament tipit 1+1 aneks, ballkon, me 1-banjo, sipėrfaqe 52m2, Kati 2-tė, nė Rr."Hodo Beg", pallat ekzistues me tulla tė kuqe i suvatuar pranė Urės sė Brrylit/kryqėzimit blv "B. Curri" me Rr. "Kont Leopold Bertold".
  Zona e Brrylit: ėshtė njė ndėr zonat e preferuara tė Tiranės e mirė-integruar me tė gjitha arteriet kryesore urbane dhe zonat e tjera. Kjo zonė (Brryli, Ministria e Jashtme, Ali Demi, Materniteti Ri etj) ėshtė mjaft e preferuar pėr banim dhe ndėr mė tė pastrat nga ana ekologjike dhe ambientale, me pak pjerrėsi pėr largimin e ujėrave sipėrfaqėsorė, e pėrshkruar nga lumi Lana dhe e pozicionuar gjeografikisht mjaft mirė nė krahun dhe drejtimin e malit tė Dajtit.
  Pallat ekzistues 5-katėsh, ndėrtim i viteve 1984-1985, me tulla te kuqe te plota, i suvatuar nga jashtė, me shkallė me dritė dhe ajrosje natyrale. Pallati ėshtė nė linjėn parė rreth 25m spostuar nga rruga, por i dukshėm nga kryqėzimi i Brrylit. Pallati ėshtė i pozicionuar nga veri/lindja(nga ku janė edhe hyrjet pėr ngjitje nė apartamente) dhe jug/perėndimi nga ana e Ministrisė sė Jashmte/Shėndetėsisė/Lana. Ndodhet nė Rr."Hodo Beg", pranė Urės sė Brrylit/kryqėzimit blv "B.Curri" drejtimi Maternitetit Ri me Rr."Kont Leopold Bertold" drejtimi pėr nė Fushėn "Ali Demi"
  Apartameti:
  ėshtė i tipit 1+1, me njė koridor, 1-banjo, 1-ballkon, nė katin 2-tė, me sipėrfaqe 52m2. Apartamenti ėshtė relativisht i bollshėm, i rikonstruktuar komplet, me instalime elektrike e hidraulike tė reja, suvatimet, dyert, dritaret tė reja, me pamje/ pozicion nga jug-lindja dhe veri/perėndimi. Apartamenti ėshtė i ngrohtė, me kuzhinė pjesėrisht tė kompletuar, ndėrsa banjo e kompletuar dhe funksionale, kėndi i ndėnjes/sogiorno dhe dhoma gjumit, tė pamobiluar. Apartamenti ėshtė mjaft i pėrshtatshėm pėr ēift tė moshuarish, ose ēift tė rinjsh, individė etj.
  Pėrbėrja/planimetria apartamentit: Pėrbėhet nga njė koridor pėrmasa normale, qė komunikon me tė gjitha pjesėt e tjera. Sapo futesh nga dera kryesore, nė tė djathtė gjendet dhoma e gjumit normale (pėr ēiftin) me dritare dhe pamje nga veri/perėndimi Ura e Brryluit/Lana, e pamobiluar. Nė fund tė koridorit gjenden dy dyer tė tjera, ku nė tė majtė gjendet banjo-dush e kompletuar, funksionale, komplet e rregulluar, me dritare nga lindja. Nė tė djathtė gjendet pjesa ndėnjes/sogiorno me kuzhinėn/kėndin e ngrėnies pėrmasa relativisht tė bollshme, nė formė drejtkėndore. Kuzhina/aneksi pjesėrisht i kompletuar, me njė dritare nga lindja. Ndėrsa pjesa tjetėr e ndėnjes/sogiorno ėshtė e pamobiluar. Nga pjesa e ndėnjes kalohet nė mėnyrė tė hapur Ballkon, i cili nga jashtė ėshtė i mbyllur me vetrata duralumin dopio-xham dhe me hekura, pamja e ballkonit ėshtė nga veri/perėndimi Ura Brrylit/Lana.
  Muret dhe tavanet: Muret nė pėrgjithėsi tė drejta, me suva tė re/patinuar dhe lyer me ngjyrė tė hapura, limon etj, ndėrsa tavanet normale, nė pjesėn e ndėnjes me ngjyrė tė bardhė.
  Dyshemeja: ėshtė e shtruar e gjitha me pllaka cilėsore, me pėrmasa mesatare, ngjyrė bezhė tė hapur.
  Dyert e brendshme: prej drurit-tamburato, ngjyrė mjalti pak e hapur, ndėrsa dritraret vetratė-duralumin dopio-xham, ngjyrė tė bardhė dhe me grila plastike tė bardha.
  Pėrdorimi i mėparshėm e aktual:Apartamenti mė parė ka qenė pėrdorur nga tė zotėt, tė cilėt jetojnė jashtė vendit dhe pak kohė ka qenė me qera, ndėrkohe ka mbi 7-vite i pa banuar, tashmė i destinuar pėr shitje.
  Dokumentacioni: Me dokumentacion tė rregullt, Ēertifikatė Pronėsie dhe i shitshėm nė ēdo moment.
  Ēmimi i Shitjes: Shitet me 54'000 euro/€, nė gjendjen qė ndodhet.
  Adresa:Nė rrugėn "Hodo Beg", pranė Urės sė Brrylit/Lanės ose afėr kryqezimit tė blv "B. Curri" me Rr."Kont Leopold Bertold" Tiranė. adgss
  Cel:0696281433 adgss
  ************************************************** *****
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa:Blv.Bajram Curri, Ndėrtesa. 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180217_100316.jpg
S: 834
Madhesia: 52.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180217_100421.jpg
S: 1278
Madhesia: 37.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180217_100203.jpg
S: 710
Madhesia: 38.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180217_095844.jpg
S: 952
Madhesia: 40.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180217_095838.jpg
S: 719
Madhesia: 42.3 KB