SAMSUNG GALAXY NOTE 4 PA PERDORUR 169EU


🤣 MUNDESI PAGESE ME KESTE! 🤣


🚛🚛 BEJME TRANSPORT NE GJITHE SHQIPERINE🚛🚛


Specifikimet Teknike:


http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_4-6434.php
Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
Shoqerohet me karikues dhe fishe.
Fature te rregullt dhe garanci.
Cmimi 169 EU
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  n4.jpg
S: 130
Madhesia:  29.4 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Samsung_Galaxy_Note_4_MG_6885.jpg
S: 59
Madhesia:  32.0 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  n4.jpg
S: 130
Madhesia:  29.4 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Samsung_Galaxy_Note_4_MG_6885.jpg
S: 59
Madhesia:  32.0 KB🏠 -ADRESA KOMUNA E PARISIT , PRANE KRISTAL CENTER ,NGJITUR ME NBG BANKE
NR KONTAKTI 0692999998
Email: Info@germancomputers.al
Facebook:https://www.facebook.com/germancomputers/
CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE PER: SMARTPHONE , LAPTOPE , WORKSTATION , SERVERA , DESKTOP , MONITORE , PRINTERA!