kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Kamera Sferike LG 360 170 Euro

  Shes Kamera Sferike LG 360 (4 -5 here i perdorur, ka akoma disa ngjitese mbrojtese te pa hequra)

  Shume i vogel, dhe komod ne perdorim.
  Ju mundeson berjen e fotove dhe videove ne formatin maksimal 360 Grade.
  I pershtatshem sepse eshte kompatibel si me iOS dhe me Android, fal aplikacionit.

  Lidhet me celularin tuaj nepermjet WiFi, si dhe komandohet prej celularit tuaj.

  Per cdo info ose prove, ju lutem kontaktoni.
  Cmimi: 170 Euro (pak i negociueshem)

  Cel. : +355 67 22 49 045
  (Vetem Wahtsapp)
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lg-360-cam-details.jpg
S: 357
Madhesia: 16.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu