Albacall
Kliko
Apply Saudia Cabin Crew Vacancy
Kliko Ketu

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Operatore telefonik ne gjuhen italiane , per te gjithe nivelet

  OPERATOR/E PER CAMPANGA TE NDRYSHME:
  1.Kerkohen operatore APPUNTAMENTI ,nveli I gjuhes italiane fillestar dhe mesatar (kontrata OK deri ne 15 euro ) orari PM 17:00 - 21:00
  2.Kerkohen operatore RICARICABILE CVM,niveli italishtes mbi mesataren dhe me eksperience mbi 4 muaj (ora baze 230 Leke +bonuse) orari AM 12:00-16:00 - PM 17:00 - 21:00
  3.Kerkohen operatore VENDITA TELESELLING,niveli italishtes mbi mesataren dhe eksperience pune mbi 7 muaj (kontrata OK deri ne 55 euro) AM 12:00-16:00 - PM 17:00 - 21:00
  DERGONI CV TUAJ:recruitment@age-group.al
  TELEFONONI:0694399479
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 26815226_1462180987223734_5881241460989011546_n.jpg
S: 724
Madhesia: 62.7 KB  
  AGE CALL
  MAIL: recruitment@age-group.al
  WEB : www.age-group.al
  CELL: +355694399479


  Age Call Tirana : Rruga e Bogdaneve Pallati "EURO COOL " kati 2