kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, pikture AKUARELI, teknikat dhe truket e tij

  ACQUERELLO,

  Per pasionante te piktures ne acquerell ofrojme kete mundesi per te mesuar teknikat, truket per realizimin e piktures me kopetenxe e profesionalizem. Per te gjitha moshat duke filluar nga mosha 9 vjecare e lart. Eksperience ne mesim dhenie mbi 35 vjecare. Kursi zhvillohet nje here ne jave me pagese mujore 1500 lek


  cel. 0692822312
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7 maj2017 (10).jpg
S: 27
Madhesia: 37.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: prill 2017 (7) - .jpg
S: 27
Madhesia: 31.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: prill 2017 (12) - .jpg
S: 27
Madhesia: 43.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: prill' (1).jpg
S: 8
Madhesia: 38.0 KB