kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Qender Estetike 20.000 Euro

  Shitet Biznes, Qender Estetike "BeleNails Estetica", ne Rr. Myslym Shyri, prane karburant Gulf. Qendra ndodhet ne katin e pare te nje pallati me akses ne rrugen kryesore, eshte e ndare ne 2 ambiente pune, 1 kuzhine dhe 1 tualet. Qendra eshte ne gjendje mjaft te mire, ka klientele te ngritur, me nje mobilim modern dhe shume komod.
  Cmimi i shitjes 20.000 Euro, i diskutueshem.

  Cel. : 0696305147
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: index 1.jpg
S: 94
Madhesia: 53.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: index 2.jpg
S: 97
Madhesia: 49.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: index 3.jpg
S: 94
Madhesia: 52.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: index 4.jpg
S: 92
Madhesia: 76.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: index.jpg
S: 91
Madhesia: 53.5 KB