kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Maqedoni Marsi sjell rrezet e ngrohta te djellit!🌞🌻 55 Euro

  Marsi sjell rrezet e ngrohta te djellit!🌻
  😍🌳Ne sjellim turin ne #Liqenin_Matka 🌳😍
  Nisje dt. 8 dhe 10 Mars ➤2 Dite ➤Cmimi: €55
  🔻Vizitohet: #liqeni #Matka, #Shkup,
  tetove, Oher, Struge
  🔺Akomodimi: Hotel 4Yje ne Tetove -- Darke Festive

  Ne cmim €55 perfshihet:
  ➫ Transporti vajtije – ardhje sipas programit me autobuz lluksoz
  ➫ Akomodimin ne Hotel Lirak 4 Yje ne Tetove per 1 nate
  ➫ Mengjesi dhe Darka ne restorantin e hotelit
  ➫Taksat Turistike
  ➫ Shoqerues shqiptare ne vendet qe do te vizitojme

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: meteora 2018.jpg
S: 23
Madhesia: 29.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu