kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Greqi Praneve ne #LEFKADA 👌 Nje #OFERTE e pa-perseritshme 79 Euro

  Praneve ne #LEFKADA👌 Nje #OFERTE e pa-perseritshme
  🎈Dt. 9-10-11 Mars ⛵️ 3 Dite, Cmimi €79!
  🛳Lundrim me Traget ne ishujt me fame Boterore te Lefkades
  👉 Hotel Lefkas 3Yje ne qender te Lefkades 😍😍😍😍  Perfshihet ne cmim:
  ✓- Transporti dhe te gjitha sheshtije sipas programit.
  ✓- Akomodimi per 2 nete ne hotel Lefkas ne qender te Lefkades, prane lokaleve, restoraventeve dhe tavernave te qytetit.
  ✓- Mengjeset te cilet shtrohen bufe ne restorantin e hotelit gjate qendrimit tone ne Lefkada
  ✓- Asistence me guid shqiptare gjate gjithe udhetimit
  ✓- Taksat turistike per 3 ditet e qendrimit ne Greqi

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lefiii.jpg
S: 25
Madhesia: 27.3 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu