DELTA GROUP pėrbėhet nga kompanitė Deutschcolor, Delta Home , Thermoswiss, Dast dhe Delta.
DELTA GROUP ėshtė lider nė tregtimin dhe prodhimin e njė game tė gjerė produktesh,
duke punuar dhe duke pasur ekskluzivitetin e disa kompanive mė tė njohura ndėrkombėtare.
Nė fokusin tonė primar janė komunikimi, klima harmonike dhe shpirti I skuadrės nė ambjentin e punės.
Gjithashtu vlerėsimi / bonuse, sipas njė skeme motivimi nė referencė tė performancės dhe vjetėrsis nė punė
janė njė tjetėr politik sociale e grupit tonė.
Ėshtė kėnaqėsi pėr ne tė mirėpresim kandidatė qė na vlerėsojnė dhe dėshirojnė tė jenė pjesė e DELTA GROUP.

Pozicioni pėr tė cilin mund tė aplikoni: Asistente Zyre

Kėrkesat qė duhet tė pėrmbushin kandidatet:

  • Arsim i lartė.
  • Mosha e preferuar 23-35 vjec.
  • Aftėsi tė mira menaxhimi dhe organizimi.


Si tė aplikoni:
Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dėrgoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotėsuese,
duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni, nė adresėn : hr@deltagroup.eu
Ju do tė kontaktoheni nga burimet njerėzore, DELTA GROUP,
vetėm nėse CV dhe dokumetat tuaja plotėsuese do tė klasifikohen / seleksionohen nga skuadra jonė e vlerėsimit

Tek ne Cv-ja juaj ėshtė e sigurt dhe do tė trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.