kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Greqi METEORA - Hijerende mbi majat e Maleve 55 Euro

  METEORA - Hijerende mbi majat e Maleve
  METEORA - Hijerende mbi majat e Maleve
  🌻Dt. 8-9 Mars ➤ 2 Dite ➤ Cmimi €55
  🌸Dt. 10-11 Mars ➤ 2 Dite ➤ Cmimi €55
  👉Vizite ne: Meteora, Kostur, Janine, Ishulli Ali Pashes

  🏩Hotel Kaikis 3Yje ne qender te Kallabakes (Meteora)
  🔹🔸🔹🔸 Ne cmim pėrfshihen: 🔹🔸🔹
  ✓-Transporti vajtie – ardhje sipas programit me minibuz komod
  ✓-1 nate akomodimi ne hotel 3 yje ne qender te Kallabakes
  ✓-Mengjesi dhe darke ne restorantin e hotelit
  ✓-Shoqeruesi nga agjensia gjate turit
  ✓- Taksat Turistike

  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, sa kalon ish- Ambasaden Jugosllave , krahu tjeter (Perballe Parukeri "Merita") Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6056944/696153704
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: meteora.jpg
S: 21
Madhesia: 46.5 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu