kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - Zyrė Kontabiliteti & Finance

  Zyrė Kontabiliteti & Finance .

  Per te gjitha bizneset e qe duan te jene ne rregull me marrdheniet me shtetin, me permbushjen e detyrimeve ndaj Drejtorise se Tatimeve
  apo me sigurimet Shoqerore dhe Shendetesore?

  Ofrojme per ju:

  -
  Informacion dhe konsulence mbi legjislacionin tatimore ose fiskale ne varėsi tė aktivitetit tė ushtruar dhe njoftim per ndryshimet e legjislacionit
  (ne raste kur ndryshon ne menyre qe te shmangni penalitetet )
  -Deklarim elektronik te tatimeve
  -Deklarim online te sigurimeve shoqerore dhe shendetsore, largimet dhe shtimet nga puna te punonjesve tuaj listepagesat e pagave,tatimin ne burim ,
  libra blerje dhe shitje ,tatimit mbi fitimin,bilancit vjetor etj.
  -Konsulence ne lidhje me tatim taksat
  -Njoftim paraprak per detyrimet qe ju keni ndaj shtetit ne menyre qe te shmangni penalitetet dhe gjobat
  -Mbajtjen kontabilitetit dhe regjistrimet e nevojshme.
  -Hartim pasqyrash financiare periodike dhe ne fund te periudhes kontabel
  -Gjithashtu ofrojmė edhe kurse Kontabiliteti : Financa 5 .
  - Shėrbimet qė ne ofrojmė janė me ēmime tė arsyeshme . Mos nguroni tė na kontaktoni .

  Kontakt :
  Ergystoska83@gmail.com

  Mozatoska@gmail.com

  Ju mirėpresim

  Cel. : 0684430303 , 0676322051
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20861830_1789475394414484_5092234178795204580_o.jpg
S: 156
Madhesia: 16.2 KB