kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, kurse Formimi profesional TEKNIK I PERGJITHSHEM ZERI DHE NDRICIMI

  Per Kedo qe deshiron te hyje ne boten e teknikes se argetimit, teatrit dhe spektaklit nje Risi per tregun shqiptar te formimit profesional. Kurse nga fillestar deri te avancuar per teknike:
  1- Audio (Foni)
  2- Ndricim (Lights)
  3- Led Displays
  4- Varje Paisjesh (Rigging)
  5- Komunikim dhe Etike (Work Ethics)
  Mesues dhe profesioniste te fushes nga Shqiperia dhe jashte saj, bejne trajnimin e Kursanteve ne teori dhe praktike.
  Kurset Mundesojne punesim te menjehershem ne mediat me te medha te vendit dhe pas Testimit final, certifikim ne fushat perkatese. Mos humbni kohe Telefononi +355 69 39 29 021


  Cel. : +355 69 39 29 021
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0127.jpg
S: 52
Madhesia: 26.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0131.jpg
S: 51
Madhesia: 27.2 KB