Webidoo kerkon Specialist Google Adwords.

Personi I perzgjedhur do te jete pergjegjes/e per implementimin, ekzekutimin dhe raportimin e fushatave te marketingut dixhital
dhe do te bashkepunonje me partnere te brendshem e te jashtem.
Figura e kerkuar do te beje pjese e nje ekipi inovativ dhe dixhital qe ka si objektiv suportimin e klienteve dhe rritjen e biznesit te tyre nepermjet Google adwords.

Pergjegjesite:

 • Krijon dhe drejton fushatat publicitare,duke e zhvilluar dhe drejtuar ne menyre strategjike per cdo kient
 • Zhvillon nje bashkepunim te nje niveli shume te larte me klientet,per te optimizuar investimet e tyre publicitare
 • Eshte I afte te koordinoje punen me objektivat e paracaktuara,ne menyre qe ti ofroje klientit eksperiencen me te mire me Google Adwords
 • Optimizimi i fushates bazuar ne KPI dhe targetet financiare
 • Pėrmirėsimi i vazhdueshem i njesive kritike tė matjes se performances
 • Menaxhimi dhe pėrditėsimi i faqes se internetit tė kompanisė ēdo ditė.


Preferohet:

 • Pėrvoja nė fushatat e marketingut dixhital nė Google AdWord
 • Njohuri nė menaxhimin e Google Analytics
 • Njohuri nė Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
 • Diplomė Bachelor ose pėrvojė ekuivalente nė Marketing


Cfare ofrojmė ne Webidoo:

 • Njė ambient dinamik dhe kreativ pune.
 • Trajnime dhe mentorship i vazhdueshėm dhe tė personalizuar pėr t'u rritur vazhdimisht nga ana profesionale.
 • Pagė stimuluese dhe konkuruese.
 • Mundėsi karriere, nė strukturat e Webidoo International.
 • Kontratė pune sipas legjislacionit nė fuqi.


BURIMET NJERĖZORE
WEBIDOO ALBANIA
+355 69 23 91 214
HR@WEBIDOO.AL
RR. KAVAJĖS, TIRANĖ, ALBANIA