kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Shes aksesore per pjekje mishi ne zgare 1990 Leke

  Shes 6 aksesore per pjekje mishi se bashku me mbajtesen dhe cante personale.

  Te reja, te paperdorura.

  Cmimi 1990 leke.

  Faleminderit!

  Cel: 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180212-WA0000.jpg
S: 222
Madhesia: 26.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180212-WA0012.jpg
S: 124
Madhesia: 29.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu