kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes PAJISJA "MIHA BODYTEC" 4.500 Euro

  MIHA BODYTEC-Njė program fitnesi pėr reduktimin e masės dhjamore dhe eleminimin e dhimbjeve muskular.Vepron nė muskujt e individit me anė tė EMS (Electric Muscle Stimulation) ose siē njihet ndryshe Stimulimi Elektrik Muskular. EMS arrin tė aktivizojė 90% tė muskulaturės sė trupit nė tė njėjtėn kohė me anė tė pėrforicmit tė ngacmimeve elektrike qė vijnė nga sistemi nervor i vetė individit. Trajtimi me EMS ėshtė 18 herė mė efektiv nė uljen e peshės se trajtimet e zakonshme.Porosit me lehte duke klikuar ketu >> https://goo.gl/6MU1ea

  Cel. : 0673800000
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: homeBg4.jpg
S: 157
Madhesia: 20.3 KB  


  0673800000 |
  Apliko Tani, Kliko Ketu