kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes APARAT TENSIONI* DR.Frei* 5.900 Leke

  Aparat zvicerian per matjen e tensionit.Mat saktesisht presionin e gjakut dhe rrahjet e zemres..
  Produkti eshte i testuar klinikisht per saktesine e tij.
  Punon me bateri te zakonshme.Disponon 4 bateri origjinale.
  I lehte per tu perdorur dhe shoqerohet me manualin e perdorimit.
  Ofrohet me 6 muaj garanci


  Cel. : 0673800000
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 666454c965f8c7b7e0b2f8b060391d7b.jpg
S: 159
Madhesia: 29.8 KB  


  0673800000 |
  Apliko Tani, Kliko Ketu