kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart oferte Athine 8 – 11 Mars 119 Euro/personi

  Dita e pare
  Nisja me autobus nga Tirana ora 22:00. Vazhdojme drejt pikes kufitare te Kakavijes. Ndalesa pergjate rruges .Pas kryerjes se praktikave doganore udhetojme drejt Athines. Ndalese ne Kanalin Korinthit. Mberritja ne Athine rreth mesdites.

  Dita e dyte
  Pas nje pushimi ne hotel, nisim tur/guide ne qytetin e Athines, i cili fillon me Lagjen Plakat, Manastiraki, Akropolin, Tempullin e Zeusit, Odeoni Romak etj. Ju sugjerojme dreken ne restorantet me kuzhinen tradicionale greke. Pasdite e lire. Darka ne sugjerimin e guides ne restorantet apo tavernat greke.

  Dita e trete
  Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit ne hotel, vizitojme Sheshin Sintagma, Parlamentin, Galerine Kombetare, Parkun Zappion, Stadiumin Olimpik. Ne mesdite nisemi drejt Portit te Pireut ku pas vizites ne qytet. Ju sugjerojme dreken ne tavernat buze detit. Pasdite e lire. Darka ne sugjerimin e guides ne restorantet apo tavernat greke.

  Dita e Katert
  Pas mengjesit ne hotel, nisja drejt Tiranes. Ndalese ne Janine ku do te vizitojme Kalane, Liqenin e Janines, Kullesn e Sahatit. Dreka ne Janine. Kalimi i kufirit ne piken doganore te Kakavijes. Mberritja ne Tirane rreth ores 22:00.


  Ne cmim perfshihet:
  * Udhetim me autobus komod
  * Akomodimi ne hotel 3* per dy nete (mengjes)
  * Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit


  Ne cmim nuk perfshihet
  :
  * Drekat dhe Darkat
  * Hyrjet neper monumente dhe muzeume

  KUJTESE:
  ► Akomodimi ne dhome Teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.
  ► Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.
  ► Per realizimin e ketij udhetimi numri minimal i pjesmarresve eshte 20
  ► Ne rast anullimi te udhetimit klienti njoftohet 3 dite para
  ► Per rezervim, mund te paguani 50% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 7 dite para nisjes.
  ► Ne rast anullimi nga klienti pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  ► Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Athine 4 dite.jpg
S: 17
Madhesia: 56.3 KB  


  Tel : 00355 4 42 33 500
  Cel : 00355 69 91 81 262

  E-mail : trip2albania@gmail.com

  https://udhetimedhepushime.blogspot.al/

  https://starttouralbania.wordpress.com/