kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biznesin Tregti me pakicė mish dhe produkte zgare. Birrari, mezeri, p 48.000 Euro

  Shes biznesin te ngritur qe ne vitin 2014 (me gjithe pajisjet dhe makinerite),
  ne adresen: TIRANE Rruga Besim Alla, Ndėrtesė private, pėrballė A.M.L

  Cmimi i diskutueshem.

  Cel. : 0696811394
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 85
Madhesia: 46.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 78
Madhesia: 33.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 70
Madhesia: 41.0 KB