kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Kelltuk 35.000 Leke

  Shitet kelltuk i paperdorur. Kelltuku shitet per arsye hapesire pasi nuk kam hapsire te mjaftueshme ne dhomen e ndenjes. Eshte blere 40000 leke dhe shitet 35000 leke ( i diskutueshem)

  Cel. : 0695438122
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 899C6EE9-BED4-454F-9862-5FBED8D0F24D.jpg
S: 122
Madhesia: 28.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DCB49FF5-45D1-46DC-A0CC-EE0BA020D562.jpg
S: 61
Madhesia: 40.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu