devinf.com
kliko
kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart (ID 0589)Durres,shes apartament 1+1+BLK 66 m² 39.900 Euro (Plazh)

  Zona/Rruga : Plazh

  Apartamente per shitje ne Durres.
  Ne kemi hapėsira tė ndryshme pėr shitje.
  Ato janė tė vendosura pranė plazhit dhe me njė pamje tė mirė.
  Me njė ēmim prej 600 euro / m2

  Per me shum informacion klikoni link-un:http://eaglesestate.com/sq/property/...durres/id-0589


  Cel. : +355672033999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dolphin-square-apartment-interior.jpg
S: 594
Madhesia: 24.7 KB  

  EAGLES ESTATE
  Rruga: "Rruga Bill Klinton Vila nr2 Tirane, Albania"
  Kontakt: 067 20 33 999
  Email: info@eaglesestate.com
  Web: www.eaglesestate.com