devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tiranė-Shitet:Okazion! Njėsi Tregtar/Bar-Kafe,Kat I, Ndėrtes 4-kat,Sip.230m2, Verand 100m2 Cmim 900 euro/m2, diskutushėm, Rr.Pasho Hysa,400m nga markata A.Demi/Big-Market, Bank Credins,600m Depo Ujit'

  SHITET: Njėsi Tregtare/Lokal Bar-Kafe me sipėrfaqe tė brendshme 230m2, dhe verandė nė dy anėt mbi 100m2, nė katin e parė/pėrdhes buzė trotuarit nė njė Ndėrtesė komplekse me 4-kate teknikė, 3-kate mbi tokė dhe njė nėn-tokė, nė Rr."Pasho Hysa" 400m larg ish-markatės "Ali Demi"/sot Banka Credis, Big-Market etj.
  Nė njė Ndėrtesė tė re (2012) me 3-kate mbi tokė dhe njė katė nėn nivelin e trotuarit/rrugės. Ndėrtesa, ka 2-katet e sipėrme banim dhe kati parė/pėrdhes sipėrfaqe tregtare, dhe njė nėntoke parkim/bodrum.
  Vendndodhja Ndėrtesės: Nė njė zonė tė njohur shumė pranė ish-markatės dhe Rr."Ali Demi", nė Rr."Pasho Hysa" 400 m nga ish-markata/sot Big-Market, Banka Credins etj. Ndėrtesa ėshtė nė krahun e djathtė buzė trotuarit tė Rr."Pasho Hysa", nė ngjitje rreth 600m, larg/pa shkuar tek 'depot e ujit' dhe kryqėzimi me 3-rrugėt e tjera atė; "Mihal Grameno", "Pjetėr Budi" dhe "Fuat Toptani".
  Rr."Pasho Hysa" nė pjesėn mė tė madhe tė sajė ka pjerrėsi tė lehtė, ėshtė e rehabilituar plotėsisht me trotuare, drita, gjelbėrim etj. dhe ėshtė kryesisht me ndėrtesa tė reja 3-4 katėshe. Nė tė djathtė tė rrugės gjendet njė sipėrfaqe e madhe trualli, e destinuar pėr ndėrtimin e disa komplekseve banimi. Ndėrtesa ka pozicion tė shtrirė buzė rrugės nga veri-lindje-trotuari (nga ku janė hyrjet kryesore) dhe jug/perėndimi, gjendet nė njė zonė tė pastėr, tė kulluar dhe me shumė ajrosje dhe diell. Kjo mikro-zonė aktualisht po njehe njė zhvillim tė vrullshėm, ku ngjitur me Lokalin nė shitje, po ndėrtohet nga firma Contakt njė kompleks rezidencial banimi dhe komercial i quajtur Mangalemi-Tiranės. Gjithashtu edhe arteriet rrugore janė nė proēes rehabilitimi dhe ndėrtimi tė linjave tė reja rrugore duke i dhėnė dimensione komplet tė reja zonės.

  Njėsia/Bar-Kafe/Prona nė Shitje: Ambienti ėshtė me sipėrfaqe tė brendshme 210m2, formė drejtėkėndėshe (afėrsisht 16m x 13m) me 4-kollona nė mes tė hapėsirės/sallės, fasada hyrėse nga trotuari ėshtė me vetratė duralumini dopio-xham, si dhe dera-hyrėse prej xhami, pjesa qė mundėson dritėn natyrale (afėrsisht 14m gjerė x 3.5m lartė), si dhe ana e kundėrt e hyrjes, pjesa jug-perėndimore gjithashtu ėshtė nė pjesėn mė tė madhe me vetratė xhami duralumin, lartėsia e brendshme e Njėsisė ėshtė 4m. Muret tė suvatuara, shtruar me pllaka ngjyrė bezhė tė hapur, i kompletuar me banjo tė brendshme nė fund tė hapėsirės, tavani me punime gipsi, me tė gjitha sistemet funksionale; elektrik, ndriēim, hidraulik, me sistem aspirimi, fonie, survejimi etj.
  Pjesė funksionale e Njėsisė janė edhe verandat; ajo para derės kryesore hyrėse/buzė trotuarit (veri/lindje) me sipėrfaqe rreth 75m2, nė tė njėjtin nivel me pjesėn e brendshme tė Lokalit dhe ėshtė e mirė-sistemuar, si dhe veranda tjetėr nga mbrapa (jug/perėndimi) rreth 35m2 e mbuluar me panele-sanduiē. Lokali Bar-Kafe ėshtė i kompletuar me banak, pajisjet, tavolinat, karriget, si brenda edhe jashtė nė verand.

  Pozicioni/Pamja Njėsisė/Lokalit Bar-Kafe Eshtė i njėjtė me atė tė Ndėrtesės, pasi Lokali zė afėrsisht tė gjithė njollėn e ndėrtimit tė katit pėrdhes. Pozicion, i cili shikohet lehtėsisht nga rruga dhe Lokali/Njėsia ėshtė me shumė dritė natrale dhe e ajroshme.
  Cilėsit e veēanta tė Lokalit Bar-Kafe: -Pėrmasat relativisht tė mėdha dhe me 2-veranda mundėsojne njė kapacitet mbajtės relativisht tė bollshėm, -fasadat e mėdha dhe me shumė dritė dhe ajrosje natyrale, -pozicioni nė Ndėrtesė dhe nė zonė ėshtė lehtėsisht i gjetshėm dhe i dukshėm, -ambjenti/Lokali ėshtė i ri dhe ndėrtim mjaft cilėsor e me kubaturė tė lartė,-mundėson pėrshtatjen pėr shumė lloje aktiviteti..etj
  Shfrytėzimi i mėparshėm e aktual: Ka pak vite qė funksionon si Lokal Bar-Kafe dhe aktualisht ėshtė nė funksion/shėrbim.
  Destinacionet e mundshme:Njėsia mundėson shfrytėzimin pėr shumė lloje aktivitetesh si; -Lokal Bar-Kafe dhe Restorant, -si supermarket pėr tregtimin e artikujve ushimore dhe jo-ushqimore, -si ambjente shėrbimi pėr klinikė mjeksore, klinikė dentare, laboratore, estetike-parukeri,-si ambjent pėr call-centre, rrobaqepsi ...etj.
  Dokumentacioni; Njėsia ėshtė me Ēertifikat Pronėsie mė vehte, dhe i shitėshm nė ēdo moment, pėr arsye largimi.

  Ēmimi i Shitjes: Shitet me 900 euro €/m2, i diskutueshėm, me tė gjitha pajisjet qė ka nė Lokal/ ose 210'000 euro total
  Adresa:Rr."Pasho Hysa", 400m nga ish-markata "A.Demi"/sot Big-Market, Banka Credins dhe 600m, larg nga depot e ujit dhe kryqėzimi me Rr."Mihal Grameno", "Pjetėr Budi" dhe "Fuat Toptani" Tiranė.
  Cel: 0696281433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180206_131048.jpg
S: 632
Madhesia: 36.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180206_131603.jpg
S: 459
Madhesia: 36.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180206_131801.jpg
S: 447
Madhesia: 30.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180206_131600.jpg
S: 450
Madhesia: 36.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180206_131831.jpg
S: 245
Madhesia: 30.5 KB