kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes SHES MAKINERI KARTOPICETE 13.500 Euro

  Shes makineri kartopicete 3 fazore me rrul shtypje model margarite aktualisht ne pune, gjithashtu dhe paketues automatik per paketimin e pakove te vogla 55 fije
  se bashku me nje kompresor 250 litra.


  te interesuarti te kontaktojne


  Cel. : 0693996292
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20123311348105338.jpg
S: 67
Madhesia: 18.2 KB