kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes SHES MAKINERI KARTOPICETE 13.500 Euro

  Shes makineri kartopicetash 3 fazore, bashke me nje paketues automatik per paketimin e pakove te vogla 55 fije dhe nje kompresor, 200 litra cmimi i diskutueshem ose me klering, tirane...

  te interesuarti te kontaktojne


  Cel. : 0693996292
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20123311348105338.jpg
S: 158
Madhesia: 18.2 KB