kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Lavatest per Parukieri ( i paperdorur) 50.000 Leke

  Shitet Lavatest per Parukieri/Kozmetike. I paperdorur. Porcelan cilesor dhe karrige lekure.

  Cel. : 068 20 70 187
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180211_155852.jpg
S: 103
Madhesia: 26.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180211_160644.jpg
S: 38
Madhesia: 42.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180211_160237.jpg
S: 39
Madhesia: 30.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180211_160754.jpg
S: 36
Madhesia: 57.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180211_160315.jpg
S: 37
Madhesia: 25.5 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu