kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Mobilje per TV 5.000 Leke

  Shitet mobilje per TV ose te ndryshme. Dru dhe xham.

  Cel. : 068 20 70 187
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180211_191743.jpg
S: 95
Madhesia: 26.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180211_190301.jpg
S: 43
Madhesia: 24.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180211_191857.jpg
S: 46
Madhesia: 26.8 KB