kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Tavoline mesi 7.000 Leke

  Shitet tavoline mesi katrore. Dru dhe xham.

  Cel. : 068 20 70 187
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180211_170250.jpg
S: 120
Madhesia: 55.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180211_170326.jpg
S: 41
Madhesia: 53.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180211_170354.jpg
S: 47
Madhesia: 50.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180211_170420.jpg
S: 43
Madhesia: 55.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu