Shitet telefoni Blackview A7 PRO gjendja i ri i pahapur ne kuti me keto parametra:
Screen size: 5" rezolucioni 720*1280 ips
2 GB RAM / 16 GB ROM
Finger scanner
Android version 7.0
Batteria 2800 mAh
2 SIM
Perfshihet karikues origjinal , mbrojtese e ekranit dhe e telefonit
Cmimi 14000 leke te reja i padiskutueshem.
Tel: 0676660712

Cel. : 0676660712